KONST / Litografier / Färglitografi 15228300

nr 1522 8300

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Sydländskt landskap. Signerad, numrerad 235/240, daterad -92. Färglitografi, bildmått: 16x27 cm, yttermått inklusive ram: 30x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:02:13

14/2 20:59:23 1      Vinnande bud

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman